Cesta za škodovkami z centra Prahy a nebo ze směru Černý Most

Cesta z centra Prahy je k nám jednoduchá. Pojedete pořád na sever po severojižní magistrále kolem Národního Muzea, Hlavního nádraží a přes Holešovice po mostu Barikádníků. Na začátku teplické dálnice D8 odbočíte na Kobylisy a pojedete k hypermarketu Bauhaus v Dolních Chabrech. Za jeho areálem odbočíte doleva a jste přímo v největším autobazaru v České republice.


Cesta za škodovkami ze směru Černý Most

Jednoduchá cesta za dobrými škodovkami vede i z východní části Prahy, tedy z okolí Černého mostu, kde se potkávají dálnice D11 a R10. Pokud si chcete u nás koupit vůz Škoda nebo i automobil jiné značky, jeďte z Černého Mostu pořád rovně po Chlumecké, a za Černým mostem pokračujte po Kolbenově až k jejímu křížení s Kbelskou. Po ní vyjedete nahoru a na začátku teplické dálnice D8 odbočíte na Kobylisy a Dolní Chabry, k největší prodejně ojetých vozů v ČR. Jsme na ojeté škodovky esa!


Cesta za škodovkami z jihu Prahy

Cesta za škodovkami z jižní části Prahy vede po Průmyslové ulici poblíž Europarku ve Štěboholech a kolem malešické spalovny. Průmyslová ulice pak v Hloubětíně míjí zprava Černý Most a plynule přechází v ulici Kbelskou, odkud je to za našimi vozy Škoda jen kousek!