Pojištění vozů Škoda

Hledáte pojišťovnu, která vám poskytne výhodné povinné či havarijní pojištění? Už nemusíte! Pojištění vozu Škoda si můžete sjednat přímo u nás výhodně a během 10 minut. Pojistěte si svoji škodovku u těch nejlepších pojišťoven na trhu!

Pojištění škodovky od renomovaných pojišťoven

Uzavřeli jsme exluzivní partnerství s předními poskytovali pojištění na trhu. Svou škodovku si tak u nás pojistíte za velmi výhodných podmínek. Pojištění škodovky na míru vám pomůže vybrat náš tým odborníků. Sjednat si u nás můžete jak povinné ručení a havarijní pojištění, tak i pojištění schopnosti splácet. Při současném sjednání havarijního pojištění s povinným ručením získáte navíc zajímavou slevu.

Proč si sjednat pojištění škodovky u nás?

Doporučíme vám nejzajímavější pojistné produkty na trhu a pojistku můžete uzavřít již při pořizování vozu. Všechny dokumenty tak podepíšete najednou, čímž ušetříte spoustu času i peněz. Převedeme vám bonusy za bezeškodní měsíce, které jste získali v předchozích pojistných obdobích. Sjednali jste si u nás také úvěr nebo leasing. Pak automaticky získáváte slevu na pojistném. Platbu pojistného si navíc můžete rozpustit do svých úvěrových nebo leasingových měsíčních splátek! Prodejem ojetého automobilu Škoda naše služby nekončí! Naši finanční poradci jsou Vám dispozici pro bezplatné konzultace ohledně nejvýhodnějšího financování vozu i jeho pojištění!

Zeptejte se nás na možnost pojištění vozu
Zeptejte se nás na možnost pojištění vozu
Volejte zdarma 800 175 632
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací